Düğün Organizasyonu

DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Salon MeSSut Düğün Organizasyonunda 10 yıllık deneyimli kadrosu ile hizmet vermekteyiz. İhtiyacınıza göre her türlü konfor ve hizmeti sağlamaktayız.

Salon MeSSut Davet & Organizasyon hizmetleri ile hayal ettiğiniz düğününüz için her türlü ayrıntıları ile ilgilenerek hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmektedir. Salon MeSSut ayrıcalıklı hizmetleri arasında mekan süslemeleri, fotoğraf ve video çekimi, davetlilerin karşılanması, lazer gösterileri, nikâh işlemleri, ikram seçenekleri ve çeşitleri, müzik ve sanatçıların seçimine kadar bir çok seçenek vardır.

Gelen misafirlerinizin istek ve ihtiyaçları profesyonel ekibimiz tarafından karşılanırken, isteğiniz doğrultusunda yapılmış organizasyonun keyfine varacaksınız.

Hayatınızda çok önemli yeri olan bu özel günde Salon Messut’un sağladığı konfor ve mükemmel atmosferle 100 Kişilik özel toplantılardan 600 Kişilik düğün orgazisayonlarına kadar her türlü davet ve organizasyon hafızanızda unutulmayacak bir yer ediniyor.

Artık evlilik için bir adım uzaktasınız. Çok heyecanlı olduğunuzun farkındayız. Ataşehir’in en tanınan düğün mekanlarından olan salon MeSSut sizin hizmetinizde.